Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

maj, 2023

24maj(maj 24)09:0026(maj 26)15:00ZIELONE PRZEDSZKOLE – LEŚNICZÓWKA PARYŻ – GRUPA MRÓWEK

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, z radością informujemy, że po raz drugi organizujemy wyjazd grupy Mrówek na Zielone Przedszkole. Wycieczka obejmować będzie trzy dni i dwie noce ( środa – piątek ). Tym razem odwiedzimy miejscowość Rzy a w niej LEŚNICZÓWKĘ PARYŻ malowniczo położoną wśród najpiękniejszych mazowieckich kompleksów leśnych w pobliżu Ciechanowa i słynnej Opinogóry. Gospodarstwo oferuje Małym Podróżnikom wiaty, altany, bezpieczny plac zabaw, boiska do piłki nożnej oraz siatkówki. Podczas wizyty w leśniczówce Przedszkolaki spotkają konie, kozy, owce, króliki.
Przedstawiamy przykładowy rozkład wycieczki:
Dzień 1.
Przyjazd do Leśniczówki – powitanie przez gospodarzy i zakwaterowanie, obiad, warsztaty zajęć dawnych kulinarne – „zdrowe żywienie” – ubijanie masła w kierzankach, mielenie mąki na żarnie, wyrób i pieczenie podpłomyków, tworzenie zdrowych smakołyków z samodzielnie zrobionych produktów, podwieczorek w formie ogniska, gry i zabawy na terenie Leśniczówki, oprowadzenie po najbliższej okolicy i wizyta w zagrodzie zwierząt, kolacja, dyskoteka.
Dzień 2.
Śniadanie, warsztaty przyrodnicze „ zielona lekcja w lesie”, wędrówka z leśnikiem w głąb lasu, warsztaty w terenie i edukacja na temat życia lasu i jego mieszkańców, poznawanie specyfiki pracy leśnika, obiad, warsztaty plastyczne ” skarby naszego lasu”. Każde dziecko tworzy własny obraz ze skarbów leśnych, które znalazł podczas wędrówki, podwieczorek, zabawy na terenie leśniczówki, kolacja.
Dzień 3.
Śniadanie, warsztaty lepienia gliny, poznawanie różnych technik lepienia z gliny, praca na kole garncarskim, gry i zabawy , wizyta w zagrodzie zwierząt, spacer pożegnalny po lesie, obiad i powrót do Warszawy.

Życzymy Mróweczkom pięknej pogody i udanej zabawy.

więcej

godzina

24 (środa) 09:00 - 26 (Piątek) 15:00

miejsce

Przedszkole Mały Podróznik oraz Leśniczówka Paryż

organizator

Przedszkole Mały Podróżnik oraz Leśniczówka Paryż

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X