Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

maj, 2022

11maj(maj 11)09:0013(maj 13)15:00ZIELONE PRZEDSZKOLE – WIOSKA POD KOGUTEM - GRUPA BIEDRONEK A I BIEDRONEK S

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice,
W dniach 11.05 – 13.05 planujemy wyjazd dwóch najstarszych grup tj. Biedronek A i Biedronek S na Zielone Przedszkole do Wioski pod Kogutem do Gospodarstwa Agroturystycznego koło Zalesia Górnego. To już niestety ostatni wspólny wyjazd z Przedszkola Mały Podróżnik. Poniżej przedstawiamy przykładowy dzień, mamy nadzieję, że równie ciekawy jak w czasie poprzednich naszych wypraw:
Dzień 1: Farmerski
9.00 Przyjazd do ośrodka, zabezpieczenie bagaży
10.00 Zapoznanie z ośrodkiem, przywitanie ze zwierzętami – oprowadzenie po Mini ZOO, omówienie zasad bezpieczeństwa. Zwierzęta- Poznawanie ich zwyczajów, karmienie kóz.
12.00 Zupa + owoce
13.00 zwiedzanie skansenu starych maszyn rolniczych
14.00 Obiad
14.30 Zakwaterowanie + relaks poobiedni
16.00 Warsztaty: robienie masła starą metodą, pokaz robienia białego sera
pieczenie pszennych bułeczek
17.00 podwieczorek np. owoce
17.30 dojenie krowy( na fantomie)+ pieczenie bułeczek cd
19.00 Kolacja

więcej

godzina

11 (środa) 09:00 - 13 (Piątek) 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X