07mar09:3011:45ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE – DZIEŃ OTWARTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA RODZICÓW – GRUPA TYGRYSKÓW

Drodzy Rodzice Tygrysków, po lutowych, dydaktycznych zajęciach otwartych przeprowadzonych przez Wychowawcę grupy p. Natalię , chcemy serdecznie Państwa zaprosić na zajęcia z lektorem języka angielskiego, które odbędą się z podziałem na grupy w następujących terminach:

Spotkanie Tygrysków pod hasłem „ Zwierzęta egzotyczne ” odbędzie się 7.03 ( czwartek ) w ich sali na pierwszym piętrze z podziałem na grupy:
I grupa – 9. 30 – 10.15
II grupa – 11.00 – 11.45

W czasie spotkania będą mogli Państwo zobaczyć, w jaki sposób prowadzone są zajęcia, jak Dzieci funkcjonują w grupie rówieśniczej oraz jak radzą sobie z nauką języka obcego.
Przypominamy, że zajęcia otwarte nie są obowiązkowe, ale zachęcamy wszystkich do wspólnego spędzenia kolejnego poranka w Małym Podróżniku.

20240303 09:30 - 11:45(GMT+00:00)